Squash – w jakich warunkach grac

Squash - w jakich warunkach grac

Projektowanie mody jest stale zmieniającym się rynku. Wszystko zależy od preferencji i upodobań ludzi. Jest to przemysł kontrastów. Na przykład, najniższe wynagrodzenie w projektowaniu mody jest mniej niż $ 30,000, podczas gdy najwyższa pensja dochód sześć postać o $ 120.000! Dość zabawne huh? Najwyższe wynagrodzenie jest cztery razy większa od najniższej pensji! Ale to tylko jak świat mody jest!

Karierę jako projektant mody wymaga posiadania kreatywność, umiejętności i talent. Zwiększenie wynagrodzenia jako projektant mody polega gładzenia i dostrajaniu umiejętności, które posiadają naturalnie i catering do potrzeb klientów w tym samym czasie! Dlatego nie jest łatwym zadaniem, a czasami może trzeba robić rzeczy wbrew swojej woli, jak również, ale oczywiście to wszystko jest częścią procesu uczenia się.

Spojrzenie na Wielkiej Brytanii

Squash - w jakich warunkach grac

Projektowanie mody jest międzynarodowy przemysł i płace różnią się w zależności od regionu. Zakres typowych zarobków wyjściowych projektanta mody w Wielkiej Brytanii wynosi 14.000 do 22.000 funtów . Następnie są one promowane na poziomie młodszy projektant, gdzie ich pensje są wzmocnione do 25.000 do 45.000 miesięcznie. Dzieje się tak w ciągu trzech do czterech lat od daty ich rekrutacji. Następnie starszy projektanci głowy dostać pensję 45.000 do 85.000 funtów. Podobnie jak w USA, zarobki w Wielkiej Brytanii również zmieniać się z lokalizacją, doświadczenia i rodzaju pracodawcy.

różne Wynagrodzenia

Squash - w jakich warunkach grac

wynagrodzenia Moda projektowania różnią się także ze względu na rodzaj pracy. Na przykład, jeśli twoja praca polega zarządzanie spółkami, wynagrodzenia w USA może być około $ 70570. Jeśli, z drugiej strony, produkcja odzieży, co jesteś zaangażowany w pensji wyniesie około $ 69810 i hurtownicy handlowych uzyskać około $ 62.910. Liczby te są na danych zebranych w roku 2006 w ramach programu zawodowa Statystyki Zatrudnienia Survey. Teraz, oczywiście, dane te będą się różnić.

Po zdobyciu duże doświadczenie w branży, można rozgałęziają się na własną rękę i rozpocząć własną linię ubrań. Oznacza to, że można wybrać samozatrudnienie po pracy w firmie. Coraz więcej projektantów mody rozwijają linie odzieży własnych i staje się skuteczne w tym, co robią. Nie ma pensji jako takie, ale dochody różnią się w zależności od popularności swojej linii odzieżowej. Ale jeśli uda się zaznaczyć swoją obecność, można nawet zrobić sześć rysunek dochodów! Projektowanie mody jest branżą bardzo konkurencyjny, więc nie dostać przed siebie!

Wpis zawdzięczamy