Nasz klub

Nasz klub

Znajduje się on w Katowicach, gdzie siedzibę posiadamy przy ul. Kościuszki 53. Lokal posiada w swojej ofercie m.in możliwość gry w squasha, ale także istnieje możliwość wzięcia udziału w zajęciach fitness. Warto wspomnieć, iż odpowiednie podejście do tego zagadnienia może być niezwykle ważne, gdyż wiele osób początkujących rzuca się na głęboką wodę samemu.http://www.korty-familygarden.pl/polkolonie Warto zapoznać się z tym sportem za pomocą naszego instruktora, który wytłumaczy na czym on polega oraz w jaki sposób należy się zachowywać. Jeśli będziemy słuchać wskazówek instruktora, to z pewnością będzie to dobre dla nas rozwiązanie.

Odpowiednie podejście do wszystkich z tym związanych zagadnień oraz kwestii może być niezwykle ważne. Moim zdaniem, warto także wspomnieć, iż gdy idzie o ten temat to bardzo często organizujemy różnego rodzaju turnieje gry w squash,a które są dobrym rozwiązaniem dla stałych graczy. W ten sposób mogą sprawdzić swój poziom oraz podjąć nić rywalizacji. Z pewnością nasz klub może być odpowiednim miejscem dla wszystkich osób, które chciałyby przyjść ze znajomymi oraz chwilę pograć.

Mamy aż 10 stoisk do gry w squash-a, z tego też powodu sam dostęp jest dość łatwy i w godzinach od 8-17 zazwyczaj jedno ze stoisk jest wolne od pon do pt. Warto zamówić sobie miejsce poprzez internet, jest to szybka forma na zajęcie miejsca, które w ten sposób będzie mogło zostać przez nas wykorzystane. Inaczej możemy pocałować klamkę, w szczególności, gdy chcemy zagrać w częściej uczęszczane godziny. Nasz klub posiada także odpowiednio wyposażoną wypożyczalnię sprzętu, sklep oraz instruktora. W ten sposób bardzo łatwo będziemy mogli poznać tą grę oraz wejść w świat squasha. Mym zdaniem, nasz klub jest dobrym rozwiązaniem, gdy idzie o poznanie nowego sportu, a być może nawet pasji. Jest to z pewnością jeden z bardziej wciągających sportów, w szczególności, gdy idzie o kondycję oraz ilość spalanych kalorii. Z tego też powodu jest on tak często wybierany.

Wpis zawdzięczamy