Wolej – co oznacza ten termin

Wolej - co oznacza ten termin

Artykuł Pisanie na bio jest często zabawne ćwiczenia w poznawaniu siebie i innych. W zależności od wielkości biologicznych, trzeba oddestylować ważne informacje i umieścić je w formacie czytelnym. Czasami wrzącej dół informacji może być wielkim wyzwaniem, a dzięki niej możemy dowiedzieć się, co naprawdę myślę jest bardzo ważne.

Na przykład, powiedzmy, że wynalazł produkt, który może uczynić cię bogatym. Brzmi ważne z punktu widzenia zdolności do opieki nad rodziną, prawda? Dobrze, jeśli piszesz bio dla komunikacie prasowym lub kawałek prasowej, jesteś prawdopodobnie będzie dotyczyć, jak wpadł na pomysł dla swojego wynalazku. Może okazać się, że produkt jest dobry dla środowiska i może okazać się, że był powód główny za wynalezienie go. Jest to silna częścią bio, pisząc to, co było dla ciebie ważne. Jeśli piszesz je z apetytem, ??to będzie przekonujące pisanie artykułów, a ludzie będą go czytać i polecam go innym.

Czasami, jeśli piszesz bios o innych ludzi, trzeba dowiedzieć się, co było dla nich ważne. Jeśli to pośmiertna, członek rodziny lub znajomy będzie musiał powiedzieć, ale jest to ten sam rezultat. Będziesz skończyć z najważniejszych aspektów życia sprowadzała się do tego, co miało dla nich. Są to silne właściwości bio – a wszystko pisania artykułu – bo przez „ważne rzeczy” odkrywamy, kim naprawdę jesteśmy.

Wolej - co oznacza ten termin

Nawiasem mówiąc, chcesz dodać program coachingu dla Twojej firmy? Jeśli tak, to pobrać mój nowy bezpłatne szkolenia tutaj: trenerską programu szkolenia

Sean Mize jest autorem Każdy może autokaru przewodnik uruchomieniem własnego programu coachingu szybko.

Wpis zawdzięczamy ile za oc